Sıkça Sorulan Sorular

 

Hesabım ve Ayarlar

 
Öğrenim dilini nasıl değiştirebilirim?
 

Fono portalı içinde sol üst köşede yer alan bayrak işaretinden görüntülemek istediğiniz dile geçebilirsiniz. Sadece bir dil için aktivasyonunuz var ise, ilgilendiğiniz diğer dilleri www.fono.com.tr sitesinden satın alabilirsiniz.

 
 
Şifremi nasıl değiştirebilirim?
 

  • 1. www.fono.com.tr adresine git.
  • 2. Sayfanın sağ üstünde yer alan Oturum Aç linkine tıkla.
  • 3. Bir sonraki sayfada, şifre kutucuğunun altında yer alan “Şifremi unuttum” linkine tıkla.
  • 4. Bir sonraki sayfada, FONO'ya kayıt olduğun e-posta adresini gir. Sonrasında, e-posta’na yeni bir şifre mesajı gönderilecek. Bu şifreyle giriş yapabilirsin.
Hesabımı nasıl iptal edebilirim? Üyelik iptali için [email protected] veya 02124227760 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.

 

Ödemeler

 
Fono için nasıl ödeme yaparım?
 

Fono portalı www.fono.com.tr sitesi üzerinden satın aldığınızda kredi kartı (Mastercard, Visa, American Express) ile ödeme yapabilirsiniz.

 
 
Ödeme yapmama rağmen portala giriş yapamıyorum, ne yapmalıyım?
 

Ödeme yaptıktan sonra kursa giriş yapamıyorsanız, lütfen www.fono.com.tr sitesinde kayıt olurken kullandığınız e-posta adresiyle oturum açtığınızdan emin olun, sonrasında sayfanın sağ üstünde yer alan portal linkine tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

 
 
Ödeme şekli güvenilir mi?
 

Evet, tamamen güvenilirdir. www.fono.com.tr üzerinden yapılan tüm ödemeler en yüksek güvenlik standartları ile korunmaktadır. İletilen bilgilerin güvenliğini sağlamak için en güncel şifreleme yöntemi kullanılmaktadır.

 

Diğer Konular

 
Fono portal ile hangi dilleri öğrenebilirim?
 

Fono portalda İngilizce ve Almanca kursları mevcuttur. Yakın zamanda Fransızca, İtalyanca, Rusça, Arapça ve İspanyolca dilleri eklenecektir.

 
 
Fono portalı tüm cihazlarımda (bilgisayar, tablet, akıllı telefon) kullanabilir miyim?
 

Evet, Fono portal tüm cihazlara uygun tasarlanmıştır.

 
 
Kursu tamamladıktan sonra sertifika alabilir miyim?
 

Tamamladığınız her kurs için FONO ve EADL onaylı sertifika alma hakkı kazanırsınız. Lütfen konuyla ilgili bilgi için [email protected] veya 02124227760 no’lu telefondan bize ulaşın.

 

Diğer sorularınız için: